| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 323.147 RON | 323.147 RON | 221.216 RON | +97.168 RON | 1 |
| 2024 | 306.927 RON | 306.965 RON | 168.848 RON | +134.241 RON | 1 |
| 2023 | 298.726 RON | 298.726 RON | 122.529 RON | +173.657 RON | 1 |
| 2022 | 266.129 RON | 266.129 RON | 40.112 RON | +219.491 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.304 RON | 366.670 RON | 0 RON | 67.677 RON | 298.993 RON | 396.202 RON | 100.772 RON |
| 2024 | 183.718 RON | 195.509 RON | 0 RON | 6.134 RON | 189.375 RON | 12.960 RON | 366.267 RON |
| 2023 | 21.672 RON | 230.259 RON | - | 51 RON | 230.208 RON | 19.905 RON | 232.026 RON |
| 2022 | 28.991 RON | 208.474 RON | - | 164.803 RON | 43.671 RON | 14.370 RON | 223.095 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,3% în 2025, după o creștere de 2,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,7%.
Marja netă a scăzut de la 43,7% în 2024 la 30,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 323.147 lei în 2025, față de 306.927 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 3,4% în 2024 la 79,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,3% | 30,1% | 323.147 lei | 79,7% |
| 2024 | 2,7% | 43,7% | 306.927 lei | 3,4% |
| 2023 | 12,2% | 58,1% | 298.726 lei | 7,9% |
| 2022 | - | 82,5% | 266.129 lei | 6,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.213 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 în 2025, firma se află în primele 49% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 294.324 lei în 2025, calculată pe 450 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DARP CONSULT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.