| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.183.744 RON | 3.082.799 RON | 1.832.195 RON | +1.065.515 RON | 1 |
| 2024 | 2.810.646 RON | 2.824.251 RON | 1.618.544 RON | +1.095.328 RON | 1 |
| 2023 | 1.682.175 RON | 1.669.180 RON | 1.165.757 RON | +488.156 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.494 RON | 1.223.371 RON | 850.047 RON | 65.028 RON | 308.296 RON | 884.417 RON | 343.533 RON |
| 2024 | 4.801 RON | 1.254.352 RON | 612.529 RON | 92.693 RON | 223.715 RON | 166.323 RON | 1.095.568 RON |
| 2023 | 1.101 RON | 535.551 RON | 344.549 RON | 33.117 RON | 157.885 RON | 50.372 RON | 488.356 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,3% în 2025, după o creștere de 67,1% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 39,0% în 2024 la 33,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 3.183.744 lei în 2025, față de 2.810.646 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 13,2% în 2024 la 72,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,3% | 33,5% | 3.183.744 lei | 72,0% |
| 2024 | 67,1% | 39,0% | 2.810.646 lei | 13,2% |
| 2023 | - | 29,0% | 1.682.175 lei | 9,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.179 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 4% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 30,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 124.444 lei în 2025, calculată pe 3.003 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 164 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 54 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la LED4ALL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.