| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399.403 RON | 399.416 RON | 366.782 RON | +26.574 RON | 1 |
| 2024 | 272.238 RON | 272.258 RON | 223.432 RON | +46.239 RON | 1 |
| 2023 | 542.903 RON | 544.867 RON | 446.919 RON | +92.076 RON | 1 |
| 2022 | 710.326 RON | 712.890 RON | 610.116 RON | +88.483 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70.875 RON | 453.707 RON | 379.701 RON | 5.843 RON | 68.163 RON | 261.874 RON | 265.204 RON |
| 2024 | 70.875 RON | 351.952 RON | 266.112 RON | 39.685 RON | 46.155 RON | 249.907 RON | 175.416 RON |
| 2023 | 70.875 RON | 524.542 RON | 294.635 RON | 167.813 RON | 62.094 RON | 376.660 RON | 221.253 RON |
| 2022 | 70.875 RON | 463.953 RON | 251.903 RON | 147.865 RON | 64.185 RON | 375.747 RON | 161.577 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 46,7% în 2025, după o scădere de 49,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 17,5%.
Marja netă a scăzut de la 17,0% în 2024 la 6,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 399.403 lei în 2025, față de 272.238 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 59,1% în 2024 la 49,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46,7% | 6,7% | 399.403 lei | 49,9% |
| 2024 | -49,9% | 17,0% | 272.238 lei | 59,1% |
| 2023 | -23,6% | 17,0% | 542.903 lei | 63,3% |
| 2022 | - | 12,5% | 710.326 lei | 70,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.977 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 46,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Brașov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 768.664 lei în 2025, calculată pe 298 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la KRONTHERM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.