| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.082.357 RON | 30.171.849 RON | 26.708.578 RON | +2.989.267 RON | 48 ▼-1 |
| 2024 | 27.961.101 RON | 28.051.092 RON | 25.095.006 RON | +2.530.254 RON | 49 ▲+7 |
| 2023 | 26.197.976 RON | 26.361.789 RON | 23.622.740 RON | +2.324.564 RON | 42 ▼-5 |
| 2022 | 24.618.453 RON | 24.786.368 RON | 22.136.171 RON | +2.279.336 RON | 47 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.443.659 RON | 18.219.762 RON | 4.512.816 RON | 13.025.209 RON | 681.737 RON | 8.983.770 RON | 14.668.866 RON |
| 2024 | 5.700.466 RON | 17.171.546 RON | 4.671.893 RON | 11.354.979 RON | 1.144.674 RON | 9.476.560 RON | 13.379.598 RON |
| 2023 | 5.716.490 RON | 14.436.675 RON | 2.518.987 RON | 11.064.988 RON | 852.700 RON | 7.580.624 RON | 12.549.345 RON |
| 2022 | 5.491.872 RON | 13.988.588 RON | 2.224.155 RON | 10.392.791 RON | 1.371.642 RON | 7.673.498 RON | 11.824.781 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,6% în 2025, după o creștere de 6,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,9%.
Marja netă a crescut de la 9,0% în 2024 la 9,9% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 49 la 48 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 626.716 lei în 2025, față de 570.635 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 41,4% în 2024 la 38,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,6% | 9,9% | 626.716 lei | 38,0% |
| 2024 | 6,7% | 9,0% | 570.635 lei | 41,4% |
| 2023 | 6,4% | 8,9% | 623.761 lei | 37,6% |
| 2022 | - | 9,3% | 523.797 lei | 39,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 564 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4643 în 2025, firma se află în primele 9% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 3% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4643 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la JULIEN STILE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.