| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 125.872 RON | 138.444 RON | 135.630 RON | +1.446 RON | 1 |
| 2024 | 210.817 RON | 222.027 RON | 132.509 RON | +87.297 RON | 1 |
| 2023 | 125.716 RON | 128.825 RON | 84.303 RON | +43.265 RON | 1 |
| 2022 | 158.814 RON | 190.399 RON | 74.200 RON | +114.302 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 373.426 RON | 381.944 RON | 1.286 RON | 101 RON | 380.557 RON | 729.957 RON | 31.686 RON |
| 2024 | 421.601 RON | 452.742 RON | - | 28.917 RON | 423.825 RON | 599.239 RON | 275.104 RON |
| 2023 | 257.027 RON | 470.603 RON | 2.866 RON | 29.092 RON | 438.645 RON | 543.363 RON | 187.807 RON |
| 2022 | 261.690 RON | 481.321 RON | 1.628 RON | - | 479.693 RON | 598.469 RON | 144.542 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 40,3% în 2025, după o creștere de 67,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 7,5%.
Marja netă a scăzut de la 41,4% în 2024 la 1,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 98,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 125.872 lei în 2025, față de 210.817 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 68,5% în 2024 la 96,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -40,3% | 1,1% | 125.872 lei | 96,6% |
| 2024 | 67,7% | 41,4% | 210.817 lei | 68,5% |
| 2023 | -20,8% | 34,4% | 125.716 lei | 74,7% |
| 2022 | - | 72,0% | 158.814 lei | 80,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.075 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 47,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 239.246 lei în 2025, calculată pe 32 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la JOLIE TOP TRAVEL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.