| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.131.035 RON | 14.093.291 RON | 8.254.953 RON | +4.903.363 RON | 19 ▼-1 |
| 2024 | 10.114.930 RON | 10.792.813 RON | 6.620.864 RON | +3.523.626 RON | 20 ▲+3 |
| 2023 | 7.495.027 RON | 9.497.018 RON | 4.713.455 RON | +4.128.122 RON | 17 ▲+1 |
| 2022 | 5.302.840 RON | 6.642.383 RON | 3.100.345 RON | +3.476.152 RON | 16 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.845.127 RON | 20.630.854 RON | 573 RON | 13.084.380 RON | 7.545.901 RON | 18.290.446 RON | 5.213.047 RON |
| 2024 | 2.849.642 RON | 12.358.682 RON | 573 RON | 4.834.922 RON | 7.523.187 RON | 11.399.059 RON | 3.833.312 RON |
| 2023 | 3.338.794 RON | 9.696.711 RON | 100.465 RON | 2.901.056 RON | 6.695.190 RON | 8.444.657 RON | 4.606.875 RON |
| 2022 | 1.640.777 RON | 9.709.464 RON | 573 RON | 3.820.879 RON | 5.888.012 RON | 7.563.816 RON | 3.776.347 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,0% în 2025, după o creștere de 35,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,0%.
Marja netă a crescut de la 34,8% în 2024 la 44,1% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 20 la 19 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 585.844 lei în 2025, față de 505.746 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 75,0% în 2024 la 77,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,0% | 44,1% | 585.844 lei | 77,9% |
| 2024 | 35,0% | 34,8% | 505.746 lei | 75,0% |
| 2023 | 41,3% | 55,1% | 440.884 lei | 64,8% |
| 2022 | - | 65,6% | 331.428 lei | 66,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.081 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 35,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 4% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la J.E.K.A. TURISM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.