| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.245.982 RON | 1.246.845 RON | 937.338 RON | +258.164 RON | 1 |
| 2024 | 1.034.035 RON | 1.037.631 RON | 883.485 RON | +124.020 RON | 1 |
| 2023 | 775.318 RON | 782.119 RON | 690.350 RON | +83.948 RON | 1 |
| 2022 | 689.228 RON | 690.258 RON | 636.296 RON | +47.059 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.830 RON | 497.320 RON | 227.133 RON | 108.642 RON | 161.545 RON | 83.482 RON | 426.668 RON |
| 2024 | 46.189 RON | 513.937 RON | 124.794 RON | 53.723 RON | 335.420 RON | 70.304 RON | 489.822 RON |
| 2023 | 88.454 RON | 340.881 RON | 127.865 RON | 133.383 RON | 79.633 RON | 63.533 RON | 365.802 RON |
| 2022 | 126.106 RON | 200.654 RON | 82.595 RON | 74.294 RON | 43.765 RON | 44.906 RON | 281.854 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,5% în 2025, după o creștere de 33,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,8%.
Marja netă a crescut de la 12,0% în 2024 la 20,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 108,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.245.982 lei în 2025, față de 1.034.035 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,6% în 2024 la 16,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,5% | 20,7% | 1.245.982 lei | 16,4% |
| 2024 | 33,4% | 12,0% | 1.034.035 lei | 12,6% |
| 2023 | 12,5% | 10,8% | 775.318 lei | 14,8% |
| 2022 | - | 6,8% | 689.228 lei | 13,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.158 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 20,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Bacău, mediana aceluiași cod CAEN a fost 141.752 lei în 2025, calculată pe 175 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la INVENŢII ELECTRONICE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.