| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.251 RON | 101.265 RON | 92.920 RON | +6.849 RON | 1 |
| 2024 | 113.948 RON | 121.041 RON | 112.001 RON | +7.565 RON | 1 |
| 2023 | 112.335 RON | 120.459 RON | 115.066 RON | +4.212 RON | 1 |
| 2022 | 123.634 RON | 132.789 RON | 118.922 RON | +11.180 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121.965 RON | 15.933 RON | 12.053 RON | 252 RON | 3.628 RON | 8.071 RON | 130.606 RON |
| 2024 | 124.965 RON | 9.569 RON | 2.043 RON | 0 RON | 7.526 RON | 3.512 RON | 131.022 RON |
| 2023 | 128.181 RON | 6.121 RON | 3.882 RON | - | 2.239 RON | 6.633 RON | 127.669 RON |
| 2022 | 131.397 RON | 11.882 RON | 1.462 RON | 1.406 RON | 9.014 RON | 8.972 RON | 134.307 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 11,1% în 2025, după o creștere de 1,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 6,4%.
Marja netă a crescut de la 6,6% în 2024 la 6,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 101.251 lei în 2025, față de 113.948 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,6% în 2024 la 5,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mică valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -11,1% | 6,8% | 101.251 lei | 5,9% |
| 2024 | 1,4% | 6,6% | 113.948 lei | 2,6% |
| 2023 | -9,1% | 3,7% | 112.335 lei | 4,9% |
| 2022 | - | 9,0% | 123.634 lei | 6,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.059 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Maramureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 182.809 lei în 2025, calculată pe 65 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4776 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la HORAAA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.