| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 649.425 RON | 650.277 RON | 512.208 RON | +112.822 RON | 1 |
| 2024 | 1.312.290 RON | 1.324.918 RON | 772.941 RON | +518.975 RON | 1 |
| 2023 | 1.051.159 RON | 1.063.167 RON | 743.046 RON | +312.566 RON | 1 |
| 2022 | 934.387 RON | 935.120 RON | 686.110 RON | +241.698 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.154 RON | 577.339 RON | 196.815 RON | 124.651 RON | 255.873 RON | 518.071 RON | 114.022 RON |
| 2024 | 82.303 RON | 558.492 RON | 151.827 RON | 174.422 RON | 232.243 RON | 121.289 RON | 520.175 RON |
| 2023 | 110.778 RON | 605.584 RON | 87.886 RON | 257.291 RON | 260.407 RON | 159.881 RON | 556.481 RON |
| 2022 | 18.245 RON | 266.506 RON | 58.754 RON | 80.948 RON | 126.804 RON | 41.040 RON | 243.932 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 50,5% în 2025, după o creștere de 24,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 11,4%.
Marja netă a scăzut de la 39,5% în 2024 la 17,4% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 78,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 649.425 lei în 2025, față de 1.312.290 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 18,9% în 2024 la 82,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -50,5% | 17,4% | 649.425 lei | 82,0% |
| 2024 | 24,8% | 39,5% | 1.312.290 lei | 18,9% |
| 2023 | 12,5% | 29,7% | 1.051.159 lei | 22,3% |
| 2022 | - | 25,9% | 934.387 lei | 14,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.476 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4664 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 56,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.741.995 lei în 2025, calculată pe 101 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4664 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GLOBAL FLUID sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.