| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.202 RON | 115.292 RON | 110.076 RON | +4.064 RON | 1 |
| 2024 | 109.527 RON | 109.527 RON | 99.267 RON | +9.165 RON | 1 |
| 2023 | 79.785 RON | 79.785 RON | 78.692 RON | +296 RON | 1 |
| 2022 | 62.052 RON | 62.052 RON | 65.151 RON | −3.721 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 20.316 RON | 17.721 RON | 76 RON | 2.519 RON | 43.083 RON | -22.767 RON |
| 2024 | 0 RON | 16.189 RON | 12.378 RON | 55 RON | 3.756 RON | 43.020 RON | -26.831 RON |
| 2023 | - | 9.139 RON | 3.973 RON | - | 5.166 RON | 45.135 RON | -35.996 RON |
| 2022 | - | 5.636 RON | 5.040 RON | - | 596 RON | 41.928 RON | -36.292 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,2% în 2025, după o creștere de 37,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 22,9%.
Marja netă a scăzut de la 8,4% în 2024 la 3,5% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 55,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 115.202 lei în 2025, față de 109.527 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 265,7% în 2024 la 212,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,2% | 3,5% | 115.202 lei | 212,1% |
| 2024 | 37,3% | 8,4% | 109.527 lei | 265,7% |
| 2023 | 28,6% | 0,4% | 79.785 lei | - |
| 2022 | - | -6,0% | 62.052 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.171 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4771 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 202.176 lei în 2025, calculată pe 1.027 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4771 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GEORGE & SAG IMPEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.