| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.953.847 RON | 2.875.583 RON | 2.268.186 RON | +439.116 RON | 1 |
| 2024 | 1.672.144 RON | 1.854.578 RON | 1.461.654 RON | +352.159 RON | 1 |
| 2023 | 1.970.957 RON | 2.422.468 RON | 1.417.006 RON | +984.543 RON | 1 |
| 2022 | 2.428.423 RON | 2.861.030 RON | 3.243.864 RON | −404.340 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.467.509 RON | 8.112.772 RON | 0 RON | 6.657.501 RON | 1.455.271 RON | 7.729.373 RON | 31.930.923 RON |
| 2024 | 32.390.503 RON | 2.299.699 RON | 0 RON | 3.729 RON | 2.295.970 RON | 3.281.306 RON | 31.491.807 RON |
| 2023 | 29.970.615 RON | 1.225.374 RON | 0 RON | 218.257 RON | 1.007.117 RON | 3.133.019 RON | 28.148.722 RON |
| 2022 | 30.553.843 RON | 1.404.572 RON | 0 RON | 207.574 RON | 1.196.998 RON | 4.114.746 RON | 27.932.183 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,8% în 2025, după o scădere de 15,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 7,0%.
Marja netă a crescut de la 21,1% în 2024 la 22,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.953.847 lei în 2025, față de 1.672.144 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 9,5% în 2024 la 19,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,8% | 22,5% | 1.953.847 lei | 19,5% |
| 2024 | -15,2% | 21,1% | 1.672.144 lei | 9,5% |
| 2023 | -18,8% | 50,0% | 1.970.957 lei | 10,0% |
| 2022 | - | -16,7% | 2.428.423 lei | 12,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.603 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se află în primele 11% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 336.244 lei în 2025, calculată pe 3.381 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GEMMA INTERNATIONAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.