| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 819.434 RON | 820.269 RON | 758.417 RON | +41.169 RON | 1 |
| 2024 | 821.355 RON | 821.511 RON | 745.593 RON | +57.106 RON | 1 |
| 2023 | 776.005 RON | 776.130 RON | 683.339 RON | +85.485 RON | 1 |
| 2022 | 734.822 RON | 736.345 RON | 658.238 RON | +70.782 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.057 RON | 764.451 RON | 230.571 RON | 161.680 RON | 372.200 RON | 739.666 RON | 66.614 RON |
| 2024 | 45.424 RON | 760.056 RON | 210.474 RON | 167.777 RON | 381.805 RON | 724.042 RON | 82.551 RON |
| 2023 | 50.981 RON | 622.460 RON | 212.834 RON | 135.756 RON | 273.870 RON | 563.675 RON | 110.930 RON |
| 2022 | 42.681 RON | 630.383 RON | 200.736 RON | 198.260 RON | 231.387 RON | 576.848 RON | 96.226 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 0,2% în 2025, după o creștere de 5,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,7%.
Marja netă a scăzut de la 7,0% în 2024 la 5,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 819.434 lei în 2025, față de 821.355 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 89,9% în 2024 la 91,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -0,2% | 5,0% | 819.434 lei | 91,9% |
| 2024 | 5,8% | 7,0% | 821.355 lei | 89,9% |
| 2023 | 5,6% | 11,0% | 776.005 lei | 83,7% |
| 2022 | - | 9,6% | 734.822 lei | 85,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.634 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4773 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.933.282 lei în 2025, calculată pe 100 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4773 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GALENICA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.