Acasă › Firme › Bacău › FLUORDENT SRL

FLUORDENT SRL

CUI 24285738 Mun. Moineşti · Bacău Activă Sănătate & Farma
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
298K
Cifră de afaceri
RON · 2025
117K
Profit net
RON · 2025
2
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
24285738
Nr. înmatriculare
J2008001424049
Data înmatriculării
04.08.2008
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8623 · Activități de asistență stomatologică
Județ
Bacău
Localitate
Mun. Moineşti
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

258K
2022
252K
2023
289K
2024
298K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025297.595 RON413.367 RON287.978 RON+116.640 RON2 ▲+1
2024288.962 RON360.440 RON264.278 RON+88.788 RON1
2023252.466 RON282.377 RON173.080 RON+106.822 RON1
2022258.260 RON258.260 RON111.080 RON+144.649 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025802.793 RON77.205 RON-35.502 RON41.703 RON57.558 RON116.880 RON
2024616.984 RON358.893 RON-314.644 RON44.249 RON11.100 RON115.850 RON
2023686.402 RON222.248 RON5.355 RON200.472 RON16.421 RON185.426 RON107.062 RON
202245.760 RON119.615 RON-117.000 RON2.615 RON20.486 RON144.889 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 3,0% în 2025, după o creștere de 14,5% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,8%.

Marja netă a crescut de la 30,7% în 2024 la 39,2% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 148.798 lei în 2025, față de 288.962 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 1,1% în 2024 la 6,5% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20253,0%39,2%148.798 lei6,5%
202414,5%30,7%288.962 lei1,1%
2023-2,2%42,3%252.466 lei20,4%
2022-56,0%258.260 lei12,4%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''6.92
Limită de plată recomandată30.000 RON
X1
0.0223
X2
0.1328
X3
0.1425
X4
2.0306

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 10.250 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8623 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 25,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 46% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8623 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: fonduri_europene). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✓ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri5 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la FLUORDENT cu o singură deblocare

  • Site verificat: f••••••t.ro
  • Persoană de decizie: B••••• L••••• F••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la FLUORDENT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.