| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.017.093.717 RON | 8.198.182.490 RON | 7.633.176.771 RON | +489.274.392 RON | 1.547 ▼-58 |
| 2024 | 7.558.174.175 RON | 7.828.082.130 RON | 7.153.924.588 RON | +599.771.462 RON | 1.605 ▼-55 |
| 2023 | 6.901.784.756 RON | 7.107.881.275 RON | 6.767.775.894 RON | +319.536.594 RON | 1.660 ▲+85 |
| 2022 | 5.907.745.250 RON | 6.068.712.459 RON | 5.807.156.852 RON | +246.881.929 RON | 1.575 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 463.041.387 RON | 4.698.620.785 RON | 851.826.782 RON | 2.884.022.210 RON | 962.771.793 RON | 4.465.420.372 RON | 697.164.778 RON |
| 2024 | 455.651.744 RON | 4.629.305.893 RON | 823.815.857 RON | 3.285.925.514 RON | 519.564.522 RON | 4.279.665.770 RON | 804.900.631 RON |
| 2023 | 471.721.968 RON | 3.456.287.621 RON | 568.328.347 RON | 2.625.823.738 RON | 262.135.536 RON | 3.417.279.860 RON | 511.141.284 RON |
| 2022 | 443.334.411 RON | 3.315.984.616 RON | 500.572.936 RON | 2.591.798.857 RON | 223.612.823 RON | 3.329.051.832 RON | 431.685.687 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 6,1% în 2025, după o creștere de 9,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,7%.
Marja netă a scăzut de la 7,9% în 2024 la 6,1% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1.605 la 1.547 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 5.182.349 lei în 2025, față de 4.709.143 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 84,2% în 2024 la 86,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,1% | 6,1% | 5.182.349 lei | 86,5% |
| 2024 | 9,5% | 7,9% | 4.709.143 lei | 84,2% |
| 2023 | 16,8% | 4,6% | 4.157.702 lei | 87,0% |
| 2022 | - | 4,2% | 3.750.949 lei | 88,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.375 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 16 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 174 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 40 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la FILDAS TRADING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.