| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 324.973 RON | 329.737 RON | 305.245 RON | +18.973 RON | 1 |
| 2024 | 299.911 RON | 355.195 RON | 276.843 RON | +72.876 RON | 1 |
| 2023 | 376.824 RON | 505.738 RON | 278.952 RON | +222.546 RON | 1 |
| 2022 | 197.786 RON | 424.399 RON | 263.593 RON | +159.130 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.977 RON | 726.813 RON | 12.592 RON | 434.852 RON | 279.369 RON | 334.625 RON | 438.008 RON |
| 2024 | 25.308 RON | 697.570 RON | 12.149 RON | 371.194 RON | 314.227 RON | 230.967 RON | 491.911 RON |
| 2023 | 53.345 RON | 490.944 RON | 12.652 RON | 217.177 RON | 261.115 RON | 125.254 RON | 419.035 RON |
| 2022 | 84.244 RON | 566.630 RON | 11.966 RON | 285.061 RON | 269.603 RON | 454.385 RON | 196.489 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 8,4% în 2025, după o scădere de 20,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 18,0%.
Marja netă a scăzut de la 24,3% în 2024 la 5,8% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 74,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 324.973 lei în 2025, față de 299.911 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 32,0% în 2024 la 43,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,4% | 5,8% | 324.973 lei | 43,6% |
| 2024 | -20,4% | 24,3% | 299.911 lei | 32,0% |
| 2023 | 90,5% | 59,1% | 376.824 lei | 23,0% |
| 2022 | - | 80,5% | 197.786 lei | 69,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.081 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 340.273 lei în 2025, calculată pe 38 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7912 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FAREIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.