| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 316.064 RON | 316.064 RON | 149.785 RON | +162.218 RON | 1 |
| 2024 | 271.836 RON | 271.836 RON | 149.405 RON | +119.849 RON | 1 |
| 2023 | 185.083 RON | 185.083 RON | 124.598 RON | +58.913 RON | 1 |
| 2022 | 86.724 RON | 86.724 RON | 51.824 RON | +33.557 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119.932 RON | 116.315 RON | - | 65.611 RON | 50.704 RON | 74.802 RON | 162.533 RON |
| 2024 | 135.111 RON | 91.122 RON | - | 35.451 RON | 55.671 RON | 106.144 RON | 120.089 RON |
| 2023 | 59.282 RON | 102.743 RON | - | 50.390 RON | 52.353 RON | 46.176 RON | 116.537 RON |
| 2022 | - | 60.773 RON | - | 590 RON | 60.183 RON | 3.150 RON | 57.623 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,3% în 2025, după o creștere de 46,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 53,9%.
Marja netă a crescut de la 44,1% în 2024 la 51,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 316.064 lei în 2025, față de 271.836 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 46,9% în 2024 la 31,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,3% | 51,3% | 316.064 lei | 31,7% |
| 2024 | 46,9% | 44,1% | 271.836 lei | 46,9% |
| 2023 | 113,4% | 31,8% | 185.083 lei | 28,5% |
| 2022 | - | 38,7% | 86.724 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.051 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6832 în 2025, firma se află în primele 24% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 22,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 214.082 lei în 2025, calculată pe 1.226 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6832 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 15 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la EVO GREEN ADMIN S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.