| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.280.096 RON | 57.303.991 RON | 52.677.264 RON | +4.021.711 RON | 120 ▲+4 |
| 2024 | 44.757.036 RON | 59.297.504 RON | 54.669.953 RON | +4.180.046 RON | 116 ▲+3 |
| 2023 | 41.137.359 RON | 55.883.096 RON | 52.656.991 RON | +2.827.344 RON | 113 ▲+5 |
| 2022 | 43.309.470 RON | 57.818.772 RON | 53.485.951 RON | +3.824.162 RON | 108 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.096.359 RON | 38.962.336 RON | 22.312.669 RON | 15.799.181 RON | 850.486 RON | 18.388.296 RON | 41.791.482 RON |
| 2024 | 24.297.898 RON | 42.539.081 RON | 29.197.080 RON | 13.283.775 RON | 58.226 RON | 23.300.828 RON | 40.377.046 RON |
| 2023 | 24.439.622 RON | 40.396.223 RON | 30.696.971 RON | 9.352.485 RON | 346.767 RON | 23.773.387 RON | 37.597.923 RON |
| 2022 | 24.578.298 RON | 36.407.481 RON | 15.806.042 RON | 19.794.613 RON | 806.826 RON | 21.883.592 RON | 35.320.579 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,1% în 2025, după o creștere de 8,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 0,7%.
Marja netă a scăzut de la 9,3% în 2024 la 9,1% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 116 la 120 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 369.001 lei în 2025, față de 385.837 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 34,9% în 2024 la 29,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,1% | 9,1% | 369.001 lei | 29,2% |
| 2024 | 8,8% | 9,3% | 385.837 lei | 34,9% |
| 2023 | -5,0% | 6,9% | 364.047 lei | 36,7% |
| 2022 | - | 8,8% | 401.014 lei | 35,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 217 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4615 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4615 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la EURO MEGA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.