| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.003.430.118 RON | 1.010.685.831 RON | 973.347.214 RON | +27.359.610 RON | 1.416 ▼-454 |
| 2024 | 905.076.653 RON | 916.108.170 RON | 880.000.650 RON | +27.497.002 RON | 1.870 ▼-149 |
| 2023 | 885.705.988 RON | 901.126.408 RON | 863.496.901 RON | +33.453.055 RON | 2.019 ▼-584 |
| 2022 | 962.623.760 RON | 973.830.911 RON | 938.615.331 RON | +32.002.750 RON | 2.603 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.760.057 RON | 480.776.929 RON | 6.355.452 RON | 471.699.134 RON | 2.722.343 RON | 233.743.012 RON | 204.087.434 RON |
| 2024 | 2.620.146 RON | 439.397.023 RON | 7.633.486 RON | 370.729.149 RON | 61.034.388 RON | 198.193.247 RON | 216.727.824 RON |
| 2023 | 2.040.430 RON | 362.522.371 RON | 8.698.449 RON | 301.655.903 RON | 52.168.019 RON | 168.017.550 RON | 189.230.823 RON |
| 2022 | 2.154.143 RON | 346.162.172 RON | 8.070.492 RON | 254.521.360 RON | 83.570.320 RON | 182.150.024 RON | 155.777.767 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,9% în 2025, după o creștere de 2,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1,4%.
Marja netă a scăzut de la 3,0% în 2024 la 2,7% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1.870 la 1.416 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 708.637 lei în 2025, față de 483.998 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 44,8% în 2024 la 48,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,9% | 2,7% | 708.637 lei | 48,0% |
| 2024 | 2,2% | 3,0% | 483.998 lei | 44,8% |
| 2023 | -8,0% | 3,8% | 438.685 lei | 46,1% |
| 2022 | - | 3,3% | 369.813 lei | 52,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.578 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 34,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 16 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ERICSSON TELECOMMUNICATIONS ROMANIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.