| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 633.890.970 RON | 748.488.871 RON | 686.715.799 RON | +49.364.890 RON | 426 ▲+77 |
| 2024 | 606.857.298 RON | 635.370.782 RON | 588.827.142 RON | +39.271.494 RON | 349 ▲+66 |
| 2023 | 482.895.940 RON | 503.259.112 RON | 481.841.900 RON | +17.385.166 RON | 283 ▲+54 |
| 2022 | 288.221.650 RON | 306.742.150 RON | 293.330.478 RON | +10.032.665 RON | 229 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.104.419 RON | 477.739.025 RON | 313.875.274 RON | 134.826.216 RON | 29.037.535 RON | 376.664.512 RON | 95.842.483 RON |
| 2024 | 57.007.300 RON | 479.773.945 RON | 142.314.336 RON | 60.145.347 RON | 277.314.262 RON | 396.226.350 RON | 78.750.856 RON |
| 2023 | 44.659.540 RON | 352.362.555 RON | 121.399.571 RON | 102.848.783 RON | 128.114.201 RON | 298.242.342 RON | 51.084.846 RON |
| 2022 | 32.957.645 RON | 152.878.841 RON | 112.158.877 RON | 23.252.519 RON | 17.467.445 RON | 119.331.724 RON | 43.061.761 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,5% în 2025, după o creștere de 25,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 30,0%.
Marja netă a crescut de la 6,5% în 2024 la 7,8% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 349 la 426 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.488.007 lei în 2025, față de 1.738.846 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 73,8% în 2024 la 66,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,5% | 7,8% | 1.488.007 lei | 66,4% |
| 2024 | 25,7% | 6,5% | 1.738.846 lei | 73,8% |
| 2023 | 67,5% | 3,6% | 1.706.346 lei | 75,1% |
| 2022 | - | 3,5% | 1.258.610 lei | 64,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.237 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 29,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 6 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RASIROM RA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.