| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.302.694 RON | 1.302.891 RON | 1.117.118 RON | +154.293 RON | 1 |
| 2024 | 1.078.723 RON | 1.079.103 RON | 911.831 RON | +138.261 RON | 1 |
| 2023 | 527.559 RON | 527.559 RON | 508.835 RON | +13.448 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 681.814 RON | 321.974 RON | 304.450 RON | 55.390 RON | 499.773 RON | 182.256 RON |
| 2024 | 0 RON | 585.328 RON | 345.878 RON | 228.431 RON | 11.019 RON | 453.365 RON | 131.963 RON |
| 2023 | - | 203.775 RON | 179.760 RON | 11.417 RON | 12.598 RON | 190.327 RON | 13.448 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,8% în 2025, după o creștere de 104,5% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 12,8% în 2024 la 11,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.302.694 lei în 2025, față de 1.078.723 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 77,5% în 2024 la 73,3% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,8% | 11,8% | 1.302.694 lei | 73,3% |
| 2024 | 104,5% | 12,8% | 1.078.723 lei | 77,5% |
| 2023 | - | 2,5% | 527.559 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.276 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4775 în 2025, firma se află în primele 18% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4775 a fost 216.515 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4775 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ELIXIR ORIENTAL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.