| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 587.427 RON | 588.402 RON | 618.324 RON | −40.593 RON | 1 |
| 2024 | 451.170 RON | 452.971 RON | 421.515 RON | +24.135 RON | 1 |
| 2023 | 245.937 RON | 248.627 RON | 237.982 RON | +8.552 RON | 1 |
| 2022 | 184.742 RON | 190.102 RON | 135.429 RON | +52.864 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.294 RON | 116.486 RON | 95.868 RON | 9.019 RON | 11.599 RON | 108.034 RON | 45.159 RON |
| 2024 | 30.868 RON | 158.071 RON | 67.673 RON | 6.453 RON | 83.945 RON | 113.469 RON | 85.751 RON |
| 2023 | 35.206 RON | 113.385 RON | 59.017 RON | 3.253 RON | 51.115 RON | 87.456 RON | 61.616 RON |
| 2022 | 4.202 RON | 114.655 RON | 58.737 RON | 678 RON | 55.240 RON | 67.003 RON | 53.064 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 30,2% în 2025, după o creștere de 83,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 47,0%.
Marja netă a scăzut de la 5,3% în 2024 la -6,9% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 587.427 lei în 2025, față de 451.170 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 60,1% în 2024 la 71,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30,2% | -6,9% | 587.427 lei | 71,7% |
| 2024 | 83,4% | 5,3% | 451.170 lei | 60,1% |
| 2023 | 33,1% | 3,5% | 245.937 lei | 58,9% |
| 2022 | - | 28,6% | 184.742 lei | 56,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.179 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 17% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 30,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 10,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 136.751 lei în 2025, calculată pe 1.163 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la EASY SMART ELECTRIC S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.