| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 533.930 RON | 774.597 RON | 665.845 RON | +91.102 RON | 1 |
| 2024 | 2.059.520 RON | 2.345.163 RON | 791.925 RON | +1.484.298 RON | 1 |
| 2023 | 884.879 RON | 1.128.166 RON | 648.745 RON | +469.833 RON | 1 |
| 2022 | 1.301.267 RON | 1.444.757 RON | 1.424.026 RON | +704 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58.605 RON | 117.108 RON | 1.274 RON | 88.797 RON | 27.037 RON | 931.651 RON | 91.582 RON |
| 2024 | 221.984 RON | 1.962.387 RON | 44.461 RON | 1.911.603 RON | 6.323 RON | 1.697.113 RON | 1.484.778 RON |
| 2023 | 70.192 RON | 808.029 RON | 128.458 RON | 265.523 RON | 414.048 RON | 407.204 RON | 471.017 RON |
| 2022 | 124.015 RON | 302.924 RON | 153.923 RON | 92.413 RON | 56.588 RON | 425.755 RON | 1.184 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 74,1% în 2025, după o creștere de 132,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 25,7%.
Marja netă a scăzut de la 72,1% în 2024 la 17,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 93,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 533.930 lei în 2025, față de 2.059.520 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 77,7% în 2024 la 530,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -74,1% | 17,1% | 533.930 lei | 530,2% |
| 2024 | 132,7% | 72,1% | 2.059.520 lei | 77,7% |
| 2023 | -32,0% | 53,1% | 884.879 lei | 46,4% |
| 2022 | - | 0,1% | 1.301.267 lei | 99,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.481 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4781 în 2025, firma se află în primele 45% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 83,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 15,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 469.586 lei în 2025, calculată pe 582 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4781 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DOT INSIGHT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.