| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 422.147 RON | 422.431 RON | 287.873 RON | +126.064 RON | 1 |
| 2024 | 412.646 RON | 458.198 RON | 344.132 RON | +104.599 RON | 1 |
| 2023 | 387.611 RON | 393.991 RON | 387.749 RON | +2.261 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 333.581 RON | 334.443 RON | 213.235 RON | +113.109 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 946.041 RON | 22.641 RON | 0 RON | 5.509 RON | 17.132 RON | 572.970 RON | 395.712 RON |
| 2024 | 1.061.923 RON | 29.138 RON | 0 RON | 22.028 RON | 7.110 RON | 821.414 RON | 269.647 RON |
| 2023 | 863.742 RON | 13.729 RON | 0 RON | 10.782 RON | 2.947 RON | 709.572 RON | 165.049 RON |
| 2022 | 781.086 RON | 30.989 RON | 15.891 RON | 7.082 RON | 8.016 RON | 646.437 RON | 162.788 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,3% în 2025, după o creștere de 6,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,2%.
Marja netă a crescut de la 25,3% în 2024 la 29,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 422.147 lei în 2025, față de 412.646 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 75,3% în 2024 la 59,1% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,3% | 29,9% | 422.147 lei | 59,1% |
| 2024 | 6,5% | 25,3% | 412.646 lei | 75,3% |
| 2023 | 16,2% | 0,6% | 387.611 lei | 80,9% |
| 2022 | - | 33,9% | - | 79,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.608 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se află în primele 34% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 216.442 lei în 2025, calculată pe 363 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Numele de conducere sunt prea frecvente în registru pentru ca legăturile prin administrator să fie afișate ca fapt verificabil.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DINAMIC INTERNATIONAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.