| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.965.269.915 RON | 6.782.321.366 RON | 5.784.644.648 RON | +874.016.203 RON | 9.680 ▲+76 |
| 2024 | 5.511.479.484 RON | 5.979.186.337 RON | 4.964.313.638 RON | +904.851.678 RON | 9.604 ▼-573 |
| 2023 | 5.129.257.820 RON | 5.557.559.787 RON | 4.890.561.364 RON | +609.189.249 RON | 10.177 ▼-291 |
| 2022 | 4.825.120.176 RON | 7.133.793.404 RON | 5.749.245.827 RON | +1.332.040.418 RON | 10.468 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.008.261.652 RON | 869.608.617 RON | 82.576.038 RON | 747.958.233 RON | 36.663.557 RON | 10.035.292.271 RON | 4.717.439.759 RON |
| 2024 | 11.793.909.535 RON | 921.631.240 RON | 78.704.731 RON | 805.192.614 RON | 34.762.449 RON | 8.596.338.438 RON | 4.034.854.017 RON |
| 2023 | 10.286.113.213 RON | 1.627.648.073 RON | 57.551.139 RON | 773.825.146 RON | 45.421.327 RON | 8.598.013.604 RON | 3.243.835.268 RON |
| 2022 | 9.101.551.828 RON | 2.056.023.846 RON | 73.690.526 RON | 820.003.065 RON | 1.160.150.581 RON | 8.345.366.017 RON | 2.756.910.770 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 8,2% în 2025, după o creștere de 7,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 7,3%.
Marja netă a scăzut de la 16,4% în 2024 la 14,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 9.604 la 9.680 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 616.247 lei în 2025, față de 573.873 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 67,6% în 2024 la 67,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,2% | 14,7% | 616.247 lei | 67,5% |
| 2024 | 7,5% | 16,4% | 573.873 lei | 67,6% |
| 2023 | 6,3% | 11,9% | 504.005 lei | 72,2% |
| 2022 | - | 27,6% | 460.940 lei | 74,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 790 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 8 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 27 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 19 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DIGI ROMANIA S.A. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.