| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 752.115 RON | 754.242 RON | 584.941 RON | +150.345 RON | 4 |
| 2024 | 641.772 RON | 641.772 RON | 492.440 RON | +135.866 RON | 4 |
| 2023 | 618.636 RON | 659.047 RON | 517.712 RON | +135.866 RON | 4 |
| 2022 | 734.970 RON | 734.971 RON | 571.905 RON | +156.182 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.020 RON | 359.787 RON | 78.136 RON | 274.056 RON | 7.595 RON | 237.942 RON | 152.865 RON |
| 2024 | 47.554 RON | 276.769 RON | 74.532 RON | 199.703 RON | 2.534 RON | 185.937 RON | 138.386 RON |
| 2023 | 66.693 RON | 194.702 RON | 64.605 RON | 125.923 RON | 4.174 RON | 108.727 RON | 152.668 RON |
| 2022 | 26.912 RON | 361.922 RON | 74.647 RON | 265.468 RON | 21.807 RON | 230.132 RON | 158.702 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,2% în 2025, după o creștere de 3,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 0,8%.
Marja netă a scăzut de la 21,2% în 2024 la 20,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 188.029 lei în 2025, față de 160.443 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 57,3% în 2024 la 60,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,2% | 20,0% | 188.029 lei | 60,9% |
| 2024 | 3,7% | 21,2% | 160.443 lei | 57,3% |
| 2023 | -15,8% | 22,0% | 154.659 lei | 41,6% |
| 2022 | - | 21,3% | 183.742 lei | 59,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 790 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 în 2025, firma se află în primele 27% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 26% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TSG VOICE & DATA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.