| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 382.777 RON | 382.995 RON | 246.357 RON | +131.260 RON | 1 |
| 2024 | 369.095 RON | 369.143 RON | 233.408 RON | +130.333 RON | 1 |
| 2023 | 358.814 RON | 363.779 RON | 231.575 RON | +129.268 RON | 1 |
| 2022 | 354.106 RON | 362.186 RON | 137.968 RON | +215.412 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 758.315 RON | 4.100.977 RON | 1.420.047 RON | 2.434.294 RON | 240.210 RON | 1.427.962 RON | 3.414.151 RON |
| 2024 | 893.390 RON | 3.846.534 RON | 1.420.047 RON | 2.407.040 RON | 13.021 RON | 1.439.855 RON | 3.282.890 RON |
| 2023 | 1.029.577 RON | 4.202.048 RON | 1.420.047 RON | 2.401.976 RON | 373.599 RON | 1.387.976 RON | 3.826.470 RON |
| 2022 | 1.165.764 RON | 3.934.120 RON | 1.420.047 RON | 2.403.526 RON | 104.121 RON | 1.385.503 RON | 3.697.202 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,7% în 2025, după o creștere de 2,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,6%.
Marja netă a scăzut de la 35,3% în 2024 la 34,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 382.777 lei în 2025, față de 369.095 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 30,4% în 2024 la 29,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,7% | 34,3% | 382.777 lei | 29,4% |
| 2024 | 2,9% | 35,3% | 369.095 lei | 30,4% |
| 2023 | 1,3% | 36,0% | 358.814 lei | 26,5% |
| 2022 | - | 60,8% | 354.106 lei | 27,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.472 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se află în primele 36% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 244.536 lei în 2025, calculată pe 920 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DANUBIUS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.