| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.966.350 RON | 4.205.190 RON | 3.828.918 RON | +325.275 RON | 3 ▼-1 |
| 2024 | 3.385.731 RON | 3.524.273 RON | 3.198.130 RON | +279.764 RON | 4 |
| 2023 | 3.359.346 RON | 3.503.183 RON | 3.074.069 RON | +389.313 RON | 4 ▲+1 |
| 2022 | 2.624.293 RON | 2.883.566 RON | 2.474.125 RON | +380.538 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 619.921 RON | 7.184.854 RON | 2.197.281 RON | 2.631.613 RON | 2.355.960 RON | 1.215.787 RON | 6.588.988 RON |
| 2024 | 767.873 RON | 6.612.580 RON | 2.053.673 RON | 2.645.165 RON | 1.913.742 RON | 898.319 RON | 6.486.713 RON |
| 2023 | 668.239 RON | 6.946.545 RON | 1.738.933 RON | 3.051.836 RON | 1.938.424 RON | 1.175.918 RON | 6.439.949 RON |
| 2022 | 464.814 RON | 6.637.591 RON | 1.603.692 RON | 2.682.891 RON | 2.151.008 RON | 823.769 RON | 6.278.636 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,1% în 2025, după o creștere de 0,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,8%.
Marja netă a scăzut de la 8,3% în 2024 la 8,2% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 4 la 3 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.322.117 lei în 2025, față de 846.433 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,2% în 2024 la 15,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,1% | 8,2% | 1.322.117 lei | 15,6% |
| 2024 | 0,8% | 8,3% | 846.433 lei | 12,2% |
| 2023 | 28,0% | 11,6% | 839.836 lei | 15,4% |
| 2022 | - | 14,5% | 874.764 lei | 11,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.128 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 în 2025, firma se află în primele 26% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 50% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CROMA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.