Acasă › Firme › Ilfov › CRC INVESTMENT PROJECT SRL

CRC INVESTMENT PROJECT SRL

CUI 38071971 Sat Dudu Com. Chiajna · Ilfov Activă Imobiliare
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
167 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
54,4 mil.
Profit net
RON · 2025
101
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
3
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
38071971
Nr. înmatriculare
J2017004182234
Data înmatriculării
07.08.2017
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară
Județ
Ilfov
Localitate
Sat Dudu Com. Chiajna
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

162 mil.
2022
130,1 mil.
2023
173,2 mil.
2024
167 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025166.988.688 RON106.733.237 RON44.054.998 RON+54.369.179 RON101 ▲+4
2024173.227.509 RON95.972.177 RON32.892.403 RON+54.691.669 RON97 ▼-7
2023130.127.984 RON102.690.826 RON53.295.408 RON+42.859.762 RON104 ▼-1
2022161.957.738 RON216.861.046 RON133.589.352 RON+70.360.208 RON105

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202581.281.440 RON196.201.670 RON128.207.945 RON38.869.880 RON29.123.845 RON73.952.964 RON205.806.556 RON
202430.971.369 RON348.636.211 RON209.421.777 RON25.493.903 RON113.720.531 RON210.208.945 RON171.437.377 RON
202330.677.149 RON390.480.149 RON289.694.914 RON27.377.774 RON73.407.461 RON304.658.682 RON116.745.709 RON
202224.940.327 RON357.110.333 RON321.123.174 RON12.427.459 RON23.559.700 RON308.282.749 RON73.885.947 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 3,6% în 2025, după o creștere de 33,1% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1,0%.

Marja netă a crescut de la 31,6% în 2024 la 32,6% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 97 la 101 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.653.353 lei în 2025, față de 1.785.851 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 55,4% în 2024 la 26,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-3,6%32,6%1.653.353 lei26,7%
202433,1%31,6%1.785.851 lei55,4%
2023-19,7%32,9%1.251.231 lei72,3%
2022-43,4%1.542.455 lei80,7%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''13.0
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
0.4406
X2
0.7417
X3
0.2259
X4
2.7829

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 2.724 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6812 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 22,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6812 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
3 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri5 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la CRC INVESTMENT PROJECT cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: R••• I•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la CRC INVESTMENT PROJECT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.