| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118.238 RON | 126.642 RON | 139.889 RON | −13.247 RON | 1 |
| 2024 | 103.113 RON | 103.479 RON | 100.457 RON | +2.506 RON | 1 |
| 2023 | 102.297 RON | 102.297 RON | 63.053 RON | +38.221 RON | 1 |
| 2022 | 100.707 RON | 113.229 RON | 131.904 RON | −19.682 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.000 RON | 19.226 RON | 0 RON | 9.254 RON | 9.972 RON | 54.874 RON | -31.648 RON |
| 2024 | 0 RON | 30.030 RON | 0 RON | 15.499 RON | 14.531 RON | 48.432 RON | -18.402 RON |
| 2023 | 5.086 RON | 3.993 RON | -16.774 RON | 18.277 RON | 2.490 RON | 29.818 RON | -20.739 RON |
| 2022 | 5.086 RON | -16.243 RON | -37.342 RON | 18.300 RON | 2.799 RON | 47.732 RON | -58.889 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,7% în 2025, după o creștere de 0,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,5%.
Marja netă a scăzut de la 2,4% în 2024 la -11,2% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 118.238 lei în 2025, față de 103.113 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 161,3% în 2024 la 236,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,7% | -11,2% | 118.238 lei | 236,3% |
| 2024 | 0,8% | 2,4% | 103.113 lei | 161,3% |
| 2023 | 1,6% | 37,4% | 102.297 lei | 328,4% |
| 2022 | - | -19,5% | 100.707 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.113 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.059.562 lei în 2025, calculată pe 1.574 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CONTESA COMPROD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.