| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.392 RON | 188.549 RON | 177.990 RON | +8.734 RON | 1 |
| 2024 | 206.741 RON | 220.318 RON | 169.503 RON | +48.642 RON | 1 |
| 2023 | 128.351 RON | 128.890 RON | 177.315 RON | −49.712 RON | 1 |
| 2022 | 192.865 RON | 193.364 RON | 205.708 RON | −14.037 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.240 RON | 215.356 RON | 176.559 RON | 11.361 RON | 27.436 RON | 116.056 RON | 112.073 RON |
| 2024 | 13.357 RON | 225.376 RON | 176.860 RON | 23.846 RON | 24.670 RON | 135.928 RON | 103.338 RON |
| 2023 | 25.223 RON | 210.449 RON | 160.005 RON | 39.996 RON | 10.448 RON | 181.509 RON | 54.696 RON |
| 2022 | 31.878 RON | 250.078 RON | 192.312 RON | 37.658 RON | 20.108 RON | 177.548 RON | 104.408 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 8,9% în 2025, după o creștere de 61,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,8%.
Marja netă a scăzut de la 23,5% în 2024 la 4,6% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 82,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 188.392 lei în 2025, față de 206.741 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 56,9% în 2024 la 51,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -8,9% | 4,6% | 188.392 lei | 51,0% |
| 2024 | 61,1% | 23,5% | 206.741 lei | 56,9% |
| 2023 | -33,5% | -38,7% | 128.351 lei | 77,0% |
| 2022 | - | -7,3% | 192.865 lei | 63,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.534 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 218.000 lei în 2025, calculată pe 203 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 14 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CONTA FIRM IULIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.