| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 381.258 RON | 404.151 RON | 357.580 RON | +31.291 RON | 1 |
| 2024 | 411.974 RON | 1.160.860 RON | 1.129.065 RON | +4.685 RON | 1 |
| 2023 | 246.988 RON | 920.303 RON | 959.309 RON | −48.209 RON | 1 |
| 2022 | 264.055 RON | 1.076.342 RON | 961.914 RON | +103.664 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.292.443 RON | 2.350.404 RON | 932.176 RON | 1.385.461 RON | 32.767 RON | 5.437.642 RON | 5.205.205 RON |
| 2024 | 8.178.585 RON | 2.303.265 RON | 885.865 RON | 1.361.354 RON | 56.046 RON | 5.307.937 RON | 5.173.913 RON |
| 2023 | 8.996.378 RON | 2.321.459 RON | 885.866 RON | 1.373.625 RON | 61.968 RON | 6.148.609 RON | 5.169.228 RON |
| 2022 | 9.430.397 RON | 2.247.146 RON | 883.612 RON | 1.343.970 RON | 19.564 RON | 6.460.106 RON | 5.217.437 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 7,5% în 2025, după o creștere de 66,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,0%.
Marja netă a crescut de la 1,1% în 2024 la 8,2% în 2025.
Profitul net a crescut cu 567,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 381.258 lei în 2025, față de 411.974 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 50,6% în 2024 la 51,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -7,5% | 8,2% | 381.258 lei | 51,1% |
| 2024 | 66,8% | 1,1% | 411.974 lei | 50,6% |
| 2023 | -6,5% | -19,5% | 246.988 lei | 54,3% |
| 2022 | - | 39,3% | 264.055 lei | 55,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.612 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se află în primele 36% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 12,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 216.442 lei în 2025, calculată pe 363 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CONREP INSTAL RO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.