| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 813.649 RON | 871.829 RON | 864.612 RON | +2.809 RON | 1 |
| 2024 | 1.632.130 RON | 1.632.130 RON | 1.357.768 RON | +229.315 RON | 1 |
| 2023 | 1.554.910 RON | 1.554.999 RON | 1.212.389 RON | +328.305 RON | 1 |
| 2022 | 2.370.588 RON | 2.371.071 RON | 1.539.879 RON | +807.955 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.435.325 RON | 720.706 RON | 368.113 RON | 249.198 RON | 103.395 RON | 736.674 RON | 3.419.357 RON |
| 2024 | 3.488.360 RON | 695.137 RON | 474.918 RON | 189.144 RON | 31.075 RON | 715.339 RON | 3.468.158 RON |
| 2023 | 3.542.827 RON | 714.918 RON | 526.196 RON | 171.077 RON | 17.645 RON | 895.147 RON | 3.362.598 RON |
| 2022 | 3.612.200 RON | 1.181.093 RON | 435.563 RON | 187.219 RON | 558.311 RON | 1.097.968 RON | 3.695.325 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 50,1% în 2025, după o creștere de 5,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 30,0%.
Marja netă a scăzut de la 14,1% în 2024 la 0,3% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 98,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 813.649 lei în 2025, față de 1.632.130 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 17,1% în 2024 la 17,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -50,1% | 0,3% | 813.649 lei | 17,7% |
| 2024 | 5,0% | 14,1% | 1.632.130 lei | 17,1% |
| 2023 | -34,4% | 21,1% | 1.554.910 lei | 21,0% |
| 2022 | - | 34,1% | 2.370.588 lei | 22,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.127 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 56,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.191.315 lei în 2025, calculată pe 207 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la COMLEMN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.