| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.209.913.486 RON | 1.219.113.414 RON | 1.148.695.441 RON | +60.244.074 RON | 981 ▲+24 |
| 2024 | 1.129.774.975 RON | 1.139.692.066 RON | 1.066.185.242 RON | +64.182.173 RON | 957 ▲+29 |
| 2023 | 1.025.902.473 RON | 1.041.038.820 RON | 987.877.111 RON | +47.260.522 RON | 928 ▲+33 |
| 2022 | 920.170.373 RON | 926.203.639 RON | 882.668.676 RON | +38.902.068 RON | 895 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138.723.156 RON | 374.275.675 RON | 127.067.020 RON | 209.701.449 RON | 37.507.206 RON | 450.271.924 RON | 61.028.372 RON |
| 2024 | 122.269.768 RON | 400.024.223 RON | 131.655.503 RON | 245.097.371 RON | 23.271.349 RON | 456.120.945 RON | 64.966.471 RON |
| 2023 | 90.945.422 RON | 372.011.643 RON | 125.057.041 RON | 236.036.809 RON | 10.917.793 RON | 413.390.662 RON | 47.904.820 RON |
| 2022 | 89.687.572 RON | 371.837.151 RON | 99.676.026 RON | 264.107.340 RON | 8.053.785 RON | 421.874.034 RON | 39.436.365 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,1% în 2025, după o creștere de 10,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,6%.
Marja netă a scăzut de la 5,7% în 2024 la 5,0% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 957 la 981 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.233.347 lei în 2025, față de 1.180.538 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 87,3% în 2024 la 87,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,1% | 5,0% | 1.233.347 lei | 87,8% |
| 2024 | 10,1% | 5,7% | 1.180.538 lei | 87,3% |
| 2023 | 11,5% | 4,6% | 1.105.498 lei | 89,3% |
| 2022 | - | 4,2% | 1.028.123 lei | 91,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.624 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4773 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4773 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 12 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 148 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 22 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CATENA HYGEIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.