| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.256.027 RON | 4.589.059 RON | 4.373.577 RON | +172.268 RON | 1 |
| 2024 | 3.674.095 RON | 3.763.833 RON | 3.566.471 RON | +164.790 RON | 1 |
| 2023 | 3.399.549 RON | 3.458.276 RON | 2.906.470 RON | +526.371 RON | 1 |
| 2022 | 2.020.210 RON | 2.214.356 RON | 1.734.008 RON | +455.754 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.696 RON | 1.618.940 RON | 676.343 RON | 650.743 RON | 291.854 RON | 1.049.991 RON | 599.645 RON |
| 2024 | 95.396 RON | 4.349.512 RON | 616.812 RON | 3.514.403 RON | 218.297 RON | 3.515.383 RON | 929.525 RON |
| 2023 | 105.382 RON | 1.766.915 RON | 572.197 RON | 952.029 RON | 242.689 RON | 945.779 RON | 926.518 RON |
| 2022 | 151.056 RON | 763.574 RON | 434.171 RON | 280.352 RON | 49.051 RON | 416.203 RON | 498.437 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,8% în 2025, după o creștere de 8,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,2%.
Marja netă a scăzut de la 4,5% în 2024 la 4,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 4.256.027 lei în 2025, față de 3.674.095 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 79,1% în 2024 la 63,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,8% | 4,0% | 4.256.027 lei | 63,6% |
| 2024 | 8,1% | 4,5% | 3.674.095 lei | 79,1% |
| 2023 | 68,3% | 15,5% | 3.399.549 lei | 50,5% |
| 2022 | - | 22,6% | 2.020.210 lei | 45,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.851 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 15,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 110.818 lei în 2025, calculată pe 412 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la C & C SINSER CONSULT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.