Acasă › Firme › Iași › BYTESIZE SOFTWARE SRL

BYTESIZE SOFTWARE SRL

CUI 22514002 Mun. Iaşi · Iași Activă IT & Software
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
267K
Cifră de afaceri
RON · 2025
158K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
22514002
Nr. înmatriculare
J2007002789223
Data înmatriculării
05.10.2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Județ
Iași
Localitate
Mun. Iaşi
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

382K
2022
431K
2023
299K
2024
267K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025266.976 RON270.142 RON104.200 RON+157.933 RON1 ▼-1
2024298.959 RON302.430 RON89.915 RON+203.546 RON2
2023431.270 RON434.051 RON79.135 RON+350.603 RON2
2022381.756 RON382.919 RON68.148 RON+310.945 RON2

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON169.500 RON0 RON4.877 RON164.623 RON11.367 RON158.133 RON
20240 RON241.505 RON0 RON4.849 RON236.656 RON37.759 RON203.746 RON
2023-383.556 RON-4.852 RON378.704 RON32.313 RON351.243 RON
2022-333.156 RON-4.856 RON328.300 RON21.611 RON311.545 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 10,7% în 2025, după o scădere de 30,7% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 11,2%.

Marja netă a scăzut de la 68,1% în 2024 la 59,2% în 2025.

Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 266.976 lei în 2025, față de 149.480 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 15,6% în 2024 la 6,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-10,7%59,2%266.976 lei6,7%
2024-30,7%68,1%149.480 lei15,6%
202313,0%81,3%215.635 lei-
2022-81,5%190.878 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''33.6
Limită de plată recomandată27.000 RON
X1
0.9329
X2
0.9329
X3
0.979
X4
13.9116

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 17,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 1,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 385.732 lei în 2025, calculată pe 1.152 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareScădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la BYTESIZE SOFTWARE cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: D••• A••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la BYTESIZE SOFTWARE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.