| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.665 RON | 220.936 RON | 130.360 RON | +75.527 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 216.709 RON | 216.709 RON | 174.829 RON | +36.158 RON | 1 |
| 2023 | 169.398 RON | 169.411 RON | 79.770 RON | +88.050 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 129.464 RON | 129.758 RON | 29.319 RON | +96.970 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.670 RON | 79.803 RON | 440 RON | 49.744 RON | 29.619 RON | 21.706 RON | 75.767 RON |
| 2024 | 36.469 RON | 32.278 RON | 440 RON | 1.086 RON | 30.752 RON | 31.541 RON | 37.206 RON |
| 2023 | 17.083 RON | 80.385 RON | 440 RON | 33.041 RON | 46.904 RON | 9.178 RON | 88.290 RON |
| 2022 | 12.258 RON | 91.829 RON | 440 RON | 88.162 RON | 3.227 RON | 6.877 RON | 97.210 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,8% în 2025, după o creștere de 27,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 19,5%.
Marja netă a crescut de la 16,7% în 2024 la 34,2% în 2025.
Profitul net a crescut cu 108,9% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 45,9% în 2024 la 22,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,8% | 34,2% | - | 22,3% |
| 2024 | 27,9% | 16,7% | 216.709 lei | 45,9% |
| 2023 | 30,8% | 52,0% | 169.398 lei | 9,4% |
| 2022 | - | 74,9% | - | 6,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 23,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 385.732 lei în 2025, calculată pe 1.152 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 23 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la RENTCON sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.