| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.186.099 RON | 3.202.419 RON | 1.972.203 RON | +1.072.115 RON | 8 ▲+3 |
| 2024 | 3.030.783 RON | 3.084.944 RON | 2.064.057 RON | +941.571 RON | 5 ▲+3 |
| 2023 | 2.018.658 RON | 2.065.365 RON | 768.067 RON | +1.280.140 RON | 2 |
| 2022 | 1.772.184 RON | 1.839.133 RON | 955.873 RON | +865.757 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.248 RON | 1.102.211 RON | 3.912 RON | 950.530 RON | 147.769 RON | 71.482 RON | 1.094.165 RON |
| 2024 | 1.182 RON | 1.030.335 RON | 3.912 RON | 494.220 RON | 532.203 RON | 72.596 RON | 958.940 RON |
| 2023 | 2.117 RON | 2.010.657 RON | - | 812.177 RON | 1.198.480 RON | 645.490 RON | 1.367.369 RON |
| 2022 | 4.871 RON | 963.307 RON | - | 80.049 RON | 883.258 RON | 36.897 RON | 932.229 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,1% în 2025, după o creștere de 50,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,6%.
Marja netă a crescut de la 31,1% în 2024 la 33,6% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 5 la 8 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 398.262 lei în 2025, față de 606.157 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 7,0% în 2024 la 6,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,1% | 33,6% | 398.262 lei | 6,1% |
| 2024 | 50,1% | 31,1% | 606.157 lei | 7,0% |
| 2023 | 13,9% | 63,4% | 1.009.329 lei | 32,1% |
| 2022 | - | 48,9% | 886.092 lei | 3,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 7% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 7% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la 5 POINT SOLUTIONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.