| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 581.075 RON | 593.597 RON | 355.423 RON | +225.498 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 462.332 RON | 482.831 RON | 291.573 RON | +182.902 RON | 1 |
| 2023 | 282.295 RON | 283.190 RON | 196.420 RON | +84.363 RON | 1 |
| 2022 | 124.701 RON | 124.881 RON | 105.088 RON | +17.188 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103.900 RON | 392.515 RON | 0 RON | 136.150 RON | 128.580 RON | 283.671 RON | 225.738 RON |
| 2024 | 139.468 RON | 161.746 RON | 0 RON | 27.375 RON | 134.371 RON | 79.131 RON | 210.833 RON |
| 2023 | 1.302 RON | 119.492 RON | - | 7.265 RON | 112.227 RON | 17.856 RON | 102.938 RON |
| 2022 | 1.453 RON | 43.695 RON | - | 3.533 RON | 40.162 RON | 26.573 RON | 18.575 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 25,7% în 2025, după o creștere de 63,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 67,0%.
Marja netă a scăzut de la 39,6% în 2024 la 38,8% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 290.538 lei în 2025, față de 462.332 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 26,3% în 2024 la 57,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25,7% | 38,8% | 290.538 lei | 57,1% |
| 2024 | 63,8% | 39,6% | 462.332 lei | 26,3% |
| 2023 | 126,4% | 29,9% | 282.295 lei | 14,8% |
| 2022 | - | 13,8% | 124.701 lei | 58,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.017 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 în 2025, firma se află în primele 8% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 17,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 23,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 23% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la BRIGHT GOALS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.