| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 710.473 RON | 711.292 RON | 292.430 RON | +397.735 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 556.025 RON | 561.438 RON | 223.143 RON | +323.472 RON | 1 |
| 2023 | 459.383 RON | 460.917 RON | 163.540 RON | +293.276 RON | 1 |
| 2022 | 494.515 RON | 494.518 RON | 180.128 RON | +302.828 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.117 RON | 469.437 RON | 0 RON | 341.719 RON | 127.718 RON | 111.339 RON | 398.215 RON |
| 2024 | 7.643 RON | 421.871 RON | 7.018 RON | 288.972 RON | 125.881 RON | 105.110 RON | 324.404 RON |
| 2023 | 5.119 RON | 339.813 RON | 1.552 RON | 212.767 RON | 125.494 RON | 51.066 RON | 293.866 RON |
| 2022 | 32.796 RON | 275.480 RON | 7.188 RON | 18.915 RON | 249.377 RON | 4.968 RON | 303.308 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 27,8% în 2025, după o creștere de 21,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,8%.
Marja netă a scăzut de la 58,2% în 2024 la 56,0% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 355.236 lei în 2025, față de 556.025 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 24,5% în 2024 la 21,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27,8% | 56,0% | 355.236 lei | 21,9% |
| 2024 | 21,0% | 58,2% | 556.025 lei | 24,5% |
| 2023 | -7,1% | 63,8% | 459.383 lei | 14,8% |
| 2022 | - | 61,2% | 494.515 lei | 1,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.317 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 23% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 15,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 18,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 41% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la B & G MED SDM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.