| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168.794 RON | 168.838 RON | 115.354 RON | +52.048 RON | 1 |
| 2024 | 153.689 RON | 153.696 RON | 96.615 RON | +55.775 RON | 1 |
| 2023 | 103.876 RON | 103.876 RON | 68.703 RON | +34.154 RON | 1 |
| 2022 | 173.289 RON | 173.289 RON | 30.131 RON | +140.075 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.212 RON | 45.202 RON | - | 2.633 RON | 42.569 RON | 9.357 RON | 149.840 RON |
| 2024 | 141.671 RON | 28.634 RON | - | 7.255 RON | 21.379 RON | 72.513 RON | 97.792 RON |
| 2023 | 4.476 RON | 45.134 RON | - | 14.655 RON | 30.479 RON | 7.593 RON | 42.017 RON |
| 2022 | - | 152.324 RON | - | 35.145 RON | 117.179 RON | 4.386 RON | 147.938 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 9,8% în 2025, după o creștere de 48,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,9%.
Marja netă a scăzut de la 36,3% în 2024 la 30,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 168.794 lei în 2025, față de 153.689 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 42,6% în 2024 la 5,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,8% | 30,8% | 168.794 lei | 5,9% |
| 2024 | 48,0% | 36,3% | 153.689 lei | 42,6% |
| 2023 | -40,1% | 32,9% | 103.876 lei | 15,3% |
| 2022 | - | 80,8% | 173.289 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.053 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6832 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 180.903 lei în 2025, calculată pe 72 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6832 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ASECO EVALUARI sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.