Acasă › Firme › București › APTCONTROL MEDICAL SRL

APTCONTROL MEDICAL SRL

CUI 37570493 Sector 6 Mun. Bucureşti · București Activă Sănătate & Farma
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
229K
Cifră de afaceri
RON · 2025
17K
Profit net
RON · 2025
2
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
37570493
Nr. înmatriculare
J2017006946403
Data înmatriculării
15.05.2017
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8621 · Activități de asistență medicală generală
Județ
București
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

213K
2022
220K
2023
223K
2024
229K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025229.266 RON229.283 RON206.133 RON+16.615 RON2
2024222.748 RON228.401 RON195.419 RON+27.621 RON2
2023220.345 RON220.346 RON189.533 RON+28.719 RON2
2022212.958 RON212.958 RON146.912 RON+63.917 RON2

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON318.843 RON0 RON318.735 RON108 RON13.999 RON304.844 RON
20240 RON346.433 RON12 RON343.761 RON2.660 RON16.964 RON329.469 RON
2023-385.993 RON-372.901 RON13.092 RON6.020 RON379.973 RON
2022195 RON360.339 RON-231.911 RON128.428 RON9.280 RON351.254 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 2,9% în 2025, după o creștere de 1,1% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,5%.

Marja netă a scăzut de la 12,4% în 2024 la 7,2% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 114.633 lei în 2025, față de 111.374 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 4,9% în 2024 la 4,4% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20252,9%7,2%114.633 lei4,4%
20241,1%12,4%111.374 lei4,9%
20233,5%13,0%110.172 lei-
2022-30,0%106.479 lei2,6%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''35.99
Limită de plată recomandată23.000 RON
X1
0.9561
X2
0.9561
X3
0.0726
X4
21.7761

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 2.341 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8621 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 32,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 403.960 lei în 2025, calculată pe 356 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8621 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 6 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.

Firme la aceeași adresă

La această adresă sunt înregistrate 55 firme active.

Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.

Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

25/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • – Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity) (necunoscut)
  • ✓ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri6 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la APTCONTROL MEDICAL cu o singură deblocare

  • Site verificat: a••••••i.ro
  • Persoană de decizie: M•••••• T•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la APTCONTROL MEDICAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.