| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 752.895.310 RON | 766.927.049 RON | 746.917.406 RON | +13.082.187 RON | 1.409 ▲+26 |
| 2024 | 683.167.870 RON | 688.787.241 RON | 660.207.825 RON | +22.324.512 RON | 1.383 ▲+158 |
| 2023 | 604.138.887 RON | 607.953.753 RON | 574.734.643 RON | +29.778.857 RON | 1.225 ▲+142 |
| 2022 | 480.406.544 RON | 476.756.087 RON | 454.093.621 RON | +20.303.685 RON | 1.083 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261.056.343 RON | 228.881.155 RON | 126.119.784 RON | 31.108.669 RON | 71.652.702 RON | 326.569.772 RON | 121.967.148 RON |
| 2024 | 264.933.626 RON | 117.518.334 RON | 70.201.705 RON | 8.068.854 RON | 39.247.775 RON | 205.570.638 RON | 175.039.330 RON |
| 2023 | 208.410.695 RON | 108.274.676 RON | 59.052.646 RON | 7.058.886 RON | 42.163.144 RON | 162.117.788 RON | 154.655.625 RON |
| 2022 | 165.754.563 RON | 83.313.752 RON | 44.380.141 RON | 3.904.394 RON | 35.029.217 RON | 124.158.000 RON | 124.910.315 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,2% în 2025, după o creștere de 13,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 16,2%.
Marja netă a scăzut de la 3,3% în 2024 la 1,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1.383 la 1.409 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 534.347 lei în 2025, față de 493.975 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 53,8% în 2024 la 66,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,2% | 1,7% | 534.347 lei | 66,7% |
| 2024 | 13,1% | 3,3% | 493.975 lei | 53,8% |
| 2023 | 25,8% | 4,9% | 493.175 lei | 51,2% |
| 2022 | - | 4,2% | 443.589 lei | 49,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 31.492 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 12 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ANNABELLA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.