Acasă › Firme › Timiș › AMULETTE SRL

AMULETTE SRL

CUI 7898830 Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa · Timiș Activă Consultanță & Servicii prof.
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
617K
Cifră de afaceri
RON · 2025
163K
Profit net
RON · 2025
3
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
5
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
7898830
Nr. înmatriculare
J1995001071355
Data înmatriculării
23.11.1995
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7311 · Activități ale agențiilor de publicitate
Județ
Timiș
Localitate
Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

775K
2022
455K
2023
553K
2024
617K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025617.357 RON617.754 RON442.314 RON+163.467 RON3 ▲+1
2024553.357 RON570.139 RON357.180 RON+202.127 RON2
2023455.416 RON457.558 RON393.414 RON+60.216 RON2
2022775.301 RON776.246 RON567.273 RON+202.327 RON2

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20256.715 RON1.745.513 RON702 RON1.697.161 RON47.650 RON150.960 RON1.603.808 RON
202422.050 RON1.547.204 RON0 RON1.519.883 RON27.321 RON128.912 RON1.440.342 RON
202337.863 RON1.462.144 RON25.590 RON1.409.877 RON26.677 RON262.625 RON1.238.214 RON
202290.397 RON1.405.297 RON22.545 RON1.240.242 RON142.510 RON321.019 RON1.177.998 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 11,6% în 2025, după o creștere de 21,5% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 7,3%.

Marja netă a scăzut de la 36,5% în 2024 la 26,5% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 2 la 3 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 205.786 lei în 2025, față de 276.678 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 8,2% în 2024 la 8,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202511,6%26,5%205.786 lei8,6%
202421,5%36,5%276.678 lei8,2%
2023-41,3%13,2%227.708 lei17,5%
2022-26,1%387.650 lei21,5%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''24.03
Limită de plată recomandată62.000 RON
X1
0.91
X2
0.9153
X3
0.1001
X4
10.6241

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 12.459 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se află în primele 20% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 3,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 16% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
2 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
5 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.

Firme la aceeași adresă

La această adresă sunt înregistrate 5 firme active.

Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.

Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareScădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la AMULETTE cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: R••• V••••• P••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la AMULETTE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.