| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165.049 RON | 165.049 RON | 156.652 RON | +6.746 RON | 1 |
| 2024 | 147.280 RON | 147.282 RON | 107.947 RON | +37.862 RON | 1 |
| 2023 | 173.311 RON | 173.311 RON | 74.583 RON | +84.512 RON | 1 |
| 2022 | 58.081 RON | 66.406 RON | 53.299 RON | +11.115 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.441 RON | 202.189 RON | 0 RON | 196.356 RON | 5.833 RON | 178.693 RON | 42.404 RON |
| 2024 | 13.255 RON | 212.912 RON | 0 RON | 203.238 RON | 9.674 RON | 20.555 RON | 206.079 RON |
| 2023 | 13.255 RON | 159.245 RON | - | 130.064 RON | 29.181 RON | 4.750 RON | 168.217 RON |
| 2022 | 9.456 RON | 28.298 RON | - | 20.712 RON | 7.586 RON | 26.039 RON | 11.715 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 12,1% în 2025, după o scădere de 15,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 41,6%.
Marja netă a scăzut de la 25,7% în 2024 la 4,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 82,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 165.049 lei în 2025, față de 147.280 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 9,1% în 2024 la 81,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,1% | 4,1% | 165.049 lei | 81,0% |
| 2024 | -15,0% | 25,7% | 147.280 lei | 9,1% |
| 2023 | 198,4% | 48,8% | 173.311 lei | 2,8% |
| 2022 | - | 19,1% | - | 69,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.459 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 19,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 167.108 lei în 2025, calculată pe 460 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la PROSD.COM S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.