| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 556.925.799 RON | 557.220.973 RON | 540.813.583 RON | +11.443.649 RON | 632 ▼-45 |
| 2024 | 569.008.437 RON | 569.350.831 RON | 551.752.508 RON | +12.472.796 RON | 677 ▼-40 |
| 2023 | 560.482.895 RON | 562.502.313 RON | 545.008.079 RON | +15.584.885 RON | 717 ▼-11 |
| 2022 | 523.440.345 RON | 524.646.243 RON | 503.920.818 RON | +18.328.112 RON | 728 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.561.251 RON | 165.449.643 RON | 66.389.108 RON | 75.997.004 RON | 23.063.531 RON | 103.416.563 RON | 118.666.865 RON |
| 2024 | 53.462.728 RON | 157.531.366 RON | 69.053.474 RON | 71.929.098 RON | 16.548.794 RON | 99.785.850 RON | 111.069.450 RON |
| 2023 | 41.571.081 RON | 144.724.019 RON | 60.866.738 RON | 62.740.017 RON | 21.117.264 RON | 87.324.959 RON | 98.947.641 RON |
| 2022 | 42.207.228 RON | 120.636.137 RON | 62.451.305 RON | 50.500.243 RON | 7.684.589 RON | 79.418.549 RON | 83.362.756 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 2,1% în 2025, după o creștere de 1,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,1%.
Marja netă a scăzut de la 2,2% în 2024 la 2,1% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 677 la 632 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 881.212 lei în 2025, față de 840.485 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 47,3% în 2024 la 46,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -2,1% | 2,1% | 881.212 lei | 46,6% |
| 2024 | 1,5% | 2,2% | 840.485 lei | 47,3% |
| 2023 | 7,1% | 2,8% | 781.706 lei | 46,9% |
| 2022 | - | 3,5% | 719.011 lei | 48,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 756 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4617 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4617 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AMIGO & INTERCOST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.