| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87.498 RON | 87.498 RON | 85.623 RON | +1.043 RON | 1 |
| 2024 | 82.809 RON | 82.811 RON | 74.853 RON | +7.147 RON | 1 |
| 2023 | 77.993 RON | 77.993 RON | 59.876 RON | +17.353 RON | 1 |
| 2022 | 44.747 RON | 49.747 RON | 46.316 RON | +2.630 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 19.611 RON | 5.421 RON | 4 RON | 14.186 RON | 5.744 RON | 13.867 RON |
| 2024 | 0 RON | 17.884 RON | 736 RON | 4 RON | 17.144 RON | 5.061 RON | 12.823 RON |
| 2023 | - | 9.679 RON | 898 RON | 4 RON | 8.777 RON | 4.003 RON | 5.676 RON |
| 2022 | - | 940 RON | - | 4 RON | 936 RON | 12.617 RON | -11.677 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,7% în 2025, după o creștere de 6,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 25,0%.
Marja netă a scăzut de la 8,6% în 2024 la 1,2% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 85,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 87.498 lei în 2025, față de 82.809 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 28,3% în 2024 la 29,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,7% | 1,2% | 87.498 lei | 29,3% |
| 2024 | 6,2% | 8,6% | 82.809 lei | 28,3% |
| 2023 | 74,3% | 22,2% | 77.993 lei | - |
| 2022 | - | 5,9% | 44.747 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 756 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4617 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4617 a fost 309.425 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4617 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LOVETE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.