| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 697.728 RON | 712.556 RON | 567.566 RON | +127.569 RON | 1 |
| 2024 | 761.164 RON | 764.117 RON | 520.195 RON | +225.815 RON | 1 |
| 2023 | 915.475 RON | 914.408 RON | 653.916 RON | +251.317 RON | 1 |
| 2022 | 864.873 RON | 866.776 RON | 630.609 RON | +227.519 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.798 RON | 199.349 RON | 182.813 RON | 9.281 RON | 7.255 RON | 107.696 RON | 127.809 RON |
| 2024 | 10.201 RON | 226.711 RON | 146.783 RON | 21 RON | 79.907 RON | 11.184 RON | 226.055 RON |
| 2023 | 12.669 RON | 251.303 RON | 199.639 RON | 4.427 RON | 47.237 RON | 52.560 RON | 211.557 RON |
| 2022 | 20.599 RON | 443.635 RON | 237.238 RON | 173.523 RON | 32.874 RON | 236.475 RON | 227.759 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 8,3% în 2025, după o scădere de 16,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 6,9%.
Marja netă a scăzut de la 29,7% în 2024 la 18,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 697.728 lei în 2025, față de 761.164 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,7% în 2024 la 45,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mică valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -8,3% | 18,3% | 697.728 lei | 45,8% |
| 2024 | -16,9% | 29,7% | 761.164 lei | 4,7% |
| 2023 | 5,9% | 27,5% | 915.475 lei | 19,9% |
| 2022 | - | 26,3% | 864.873 lei | 50,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.178 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 în 2025, firma se află în primele 15% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 15,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 124.444 lei în 2025, calculată pe 3.003 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4791 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ALCRIS BIROTIC GROUP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.