| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 498.114 RON | 499.894 RON | 346.976 RON | +139.742 RON | 1 |
| 2024 | 450.913 RON | 455.625 RON | 285.554 RON | +156.698 RON | 1 |
| 2023 | 399.490 RON | 407.169 RON | 269.804 RON | +134.508 RON | 1 |
| 2022 | 394.982 RON | 397.502 RON | 271.777 RON | +122.633 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248.473 RON | 350.090 RON | 0 RON | 159.278 RON | 145.849 RON | 452.942 RON | 140.430 RON |
| 2024 | 272.489 RON | 362.455 RON | 0 RON | 148.645 RON | 168.847 RON | 471.867 RON | 157.178 RON |
| 2023 | 296.505 RON | 144.377 RON | - | 44.914 RON | 55.874 RON | 176.633 RON | 257.642 RON |
| 2022 | 230.104 RON | 168.284 RON | 202 RON | 34.247 RON | 93.835 RON | 267.939 RON | 123.134 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 10,5% în 2025, după o creștere de 12,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,0%.
Marja netă a scăzut de la 34,8% în 2024 la 28,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 498.114 lei în 2025, față de 450.913 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 74,3% în 2024 la 75,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10,5% | 28,1% | 498.114 lei | 75,7% |
| 2024 | 12,9% | 34,8% | 450.913 lei | 74,3% |
| 2023 | 1,1% | 33,7% | 399.490 lei | 40,1% |
| 2022 | - | 31,0% | 394.982 lei | 67,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.625 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5590 în 2025, firma se află în primele 23% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Covasna, mediana aceluiași cod CAEN a fost 136.712 lei în 2025, calculată pe 34 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5590 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ZOLTUR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.