| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 254.150 RON | 255.915 RON | 66.691 RON | +186.747 RON | 1 |
| 2024 | 250.960 RON | 295.619 RON | 240.017 RON | +51.402 RON | 1 |
| 2023 | 262.640 RON | 263.792 RON | 77.332 RON | +184.139 RON | 1 |
| 2022 | 296.850 RON | 300.946 RON | 21.537 RON | +271.065 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 213.542 RON | 0 RON | 131.880 RON | 81.662 RON | 25.595 RON | 187.947 RON |
| 2024 | 0 RON | 266.335 RON | 0 RON | 217.063 RON | 49.272 RON | 213.733 RON | 52.602 RON |
| 2023 | 939 RON | 230.410 RON | - | 38.310 RON | 192.100 RON | 17.268 RON | 214.081 RON |
| 2022 | 2.065 RON | 306.552 RON | - | 267.113 RON | 39.439 RON | 36.352 RON | 272.265 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,3% în 2025, după o scădere de 4,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 5,0%.
Marja netă a crescut de la 20,5% în 2024 la 73,5% în 2025.
Profitul net a crescut cu 263,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 254.150 lei în 2025, față de 250.960 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 80,2% în 2024 la 12,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,3% | 73,5% | 254.150 lei | 12,0% |
| 2024 | -4,4% | 20,5% | 250.960 lei | 80,2% |
| 2023 | -11,5% | 70,1% | 262.640 lei | 7,5% |
| 2022 | - | 91,3% | 296.850 lei | 11,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 666 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6391 în 2025, firma se află în primele 39% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 48,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 231.359 lei în 2025, calculată pe 281 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6391 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 279 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Vrei o ofertă de la ZAPO DIGITAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.