| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 264.091 RON | 274.091 RON | 270.089 RON | +1.236 RON | 1 |
| 2024 | 214.074 RON | 234.074 RON | 225.511 RON | +6.181 RON | 1 ▼-1 |
| 2023 | 211.649 RON | 211.649 RON | 222.744 RON | −13.211 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 123.410 RON | 123.410 RON | 107.936 RON | +12.957 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 63.262 RON | 56.034 RON | 1.800 RON | 5.428 RON | 55.899 RON | 7.363 RON |
| 2024 | 1.800 RON | 63.059 RON | 51.129 RON | 0 RON | 11.930 RON | 58.732 RON | 6.127 RON |
| 2023 | 1.800 RON | 61.813 RON | 52.065 RON | - | 9.748 RON | 63.667 RON | -54 RON |
| 2022 | 1.800 RON | 57.316 RON | 57.206 RON | - | 110 RON | 45.959 RON | 13.157 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 23,4% în 2025, după o creștere de 1,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,9%.
Marja netă a scăzut de la 2,9% în 2024 la 0,5% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 80,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 264.091 lei în 2025, față de 214.074 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 90,6% în 2024 la 88,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23,4% | 0,5% | 264.091 lei | 88,4% |
| 2024 | 1,1% | 2,9% | 214.074 lei | 90,6% |
| 2023 | 71,5% | -6,2% | 105.824 lei | 100,1% |
| 2022 | - | 10,5% | 123.410 lei | 77,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.845 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4719 în 2025, firma se află în primele 34% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 27,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 86.254 lei în 2025, calculată pe 59 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4719 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la YLAMAG S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.